Esküvői pezsgős poharak Silhouette City Swarovski kristályokkal 210 ml 2 db
Esküvői pezsgős poharak Silhouette City Swarovski kristályokkal 210 ml 2 db
Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pezsgőhöz |
|---|---|
| Az ital típusa: | Pezsgő |
| Üveg színe: | Átlátszó |
| Anyag: | Kristály üveg |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Üveggyártó: | Diamante |
| A termék árában szereplő csomagolás típusa: | Ajándékdoboz szatén nélkül |
| Az üveg egy fajtája: | Automatikus gyártás |
| Darabszám csomagonként: | 2 db |
| Dekoratív technika: | Kézi homokfúvott, Swarovski kristályokkal díszítve, Kézzel vágott üveg |
| Gyűjtemény: | Silhouette City |
| Kinek: | Friss házasoknak |
| Termék típusa: | Üveg |
| 1 pohár súlya: | 250 g |
| Térfogat: | 210 ml |
| Magasság: | 26,3 cm |
| Átmérő: | 6,6 cm |
Termékértékelés
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
2 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

