Diamante üveg dekantáló Silhouette City Swarovski kristályokkal 1000 ml
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Diamante üveg dekantáló Silhouette City Swarovski kristályokkal 1000 ml
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Swarovski Elements |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8586017249578 |
| Az ital típusa: | fehérbor, vörösbor |
| Üveg színe: | Átlátszó |
| Anyag: | Kristály üveg |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Üveggyártó: | Diamante |
| A termék árában szereplő csomagolás típusa: | Ajándékdoboz szatén nélkül |
| Az üveg egy fajtája: | Automatikus gyártás |
| Darabszám csomagonként: | 1 db |
| Dekoratív technika: | Swarovski kristályokkal díszítve, Kézzel vágott Poharak |
| Gyűjtemény: | Silhouette City |
| Termék típusa: | Dekantáló |
| Térfogat: | 1000 ml |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Átmérő: | 8,5 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

