Diamante színes fehérboros poharak Silhoutte City Selection 360 ml 4 db
Diamante színes fehérboros poharak Silhoutte City Selection 360 ml 4 db
Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Swarovski Elements |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8586022122026 |
| Az ital típusa: | fehérbor |
| Anyag: | Kristály üveg |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Üveggyártó: | Diamante |
| A termék árában szereplő csomagolás típusa: | Ajándékdoboz szatén nélkül |
| Darabszám csomagonként: | 4 db |
| Dekoratív technika: | Swarovski kristályokkal díszítve, Kézzel vágott Poharak |
| Gyűjtemény: | Silhouette City |
| Szín: | Színkeverék |
| Termék típusa: | Poharak |
| Üveggyártási módszer: | Automatikus gyártá |
| 1 pohár súlya: | g |
| Térfogat: | 360 ml |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Átmérő: | 8 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
1 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

