Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Swarovski Elements |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8586017247116 |
| Az ital típusa: | Gin |
| Anyag: | Kristály üveg |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Üveggyártó: | Diamante |
| A termék árában szereplő csomagolás típusa: | Ajándékdoboz szatén nélkül |
| Darabszám csomagonként: | 2 db |
| Dekoratív technika: | Swarovski kristályokkal díszítve, Kézzel vágott Poharak |
| Gyűjtemény: | Spiral |
| Szín: | Átlátszó |
| Termék típusa: | Poharak |
| Üveggyártási módszer: | Automatikus gyártá |
| 1 pohár súlya: | 485 g |
| Térfogat: | 610 ml |
| Magasság: | 21,3 cm |
| Átmérő: | 10,5 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

