Dartington univerzális poharak Glitz Swarovski kristályokkal 350 ml 2 db
Dartington univerzális poharak Glitz Swarovski kristályokkal 350 ml 2 db
Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Swarovski Elements |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5013298174518 |
| Az ital típusa: | Koktélok, Víz és alkoholmentes italok |
| Üveg színe: | Átlátszó |
| Anyag: | Kristály üveg |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Üveggyártó: | Diamante |
| A termék árában szereplő csomagolás típusa: | Karton doboz |
| Darabszám csomagonként: | 2 db |
| Dekoratív technika: | Swarovski kristályokkal díszítve, Kézzel vágott Poharak |
| Gyűjtemény: | Glitz |
| Poharak színe: | Átlátszó |
| Poharakgyártási módszer: | Automatikus gyártá |
| Poharakgyártó: | Diamante |
| Szín: | Átlátszó |
| Termék típusa: | Poharak |
| Üveggyártási módszer: | Automatikus gyártá |
| Víz és alkoholmentes italok: | Swarovski kristályokkal díszítve, Kézzel vágott üveg |
| 1 pohár súlya: | g |
| Térfogat: | 350 ml |
| Magasság: | 13,2 cm |
| Átmérő: | 7,3 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
1 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

