Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Whiskyskészlet |
|---|---|
| Az üveg tulajdonságai: | Automatikus gyártá |
| Az ital típusa: | Whisky |
| Anyag: | Kristály üveg |
| Mosogatógépben mosható: | Nem |
| Üveggyártó: | Bohemia Jihlava |
| A termék árában szereplő csomagolás típusa: | Ajándékdoboz szatén nélkül |
| Darabszám csomagonként: | Whiskyskancsó 1 db, Poharak 6 db |
| Szín: | Átlátszó |
| Termék típusa: | Whisky set |
| Térfogat: | Whiskyskancsó 800 ml |
| Magasság: | Whiskyskancsó 25 cm |
| Átmérő: | Whiskyskancsó 10 cm |
| Pohár típusa: | Alacsony pohár |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
